O společnosti Pout(k)o

Česká společnost Pout(k)o se zabývá poskytováním finančního poradenství nejen jednotlivcům, ale i rodinám a firmám.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti finančních služeb

Společnost má dlouholeté zkušenosti v oblasti finančních služeb a práce s lidmi. Vznikla na základě zjištění, že většina lidí nemá přehled ve finančním světě, ve svých produktech a neví, jak přesně fungují.

Vytváříme vzájemná pouta

Našim cílem je odborným poskytováním finančních služeb vytvořit vzájemné pouto mezi společností a klientem. S maximální péčí vytváříme s našimi poradci vzájemná pouta založená na oboustranné důvěře, dlouholeté spolupráci a individuálním přístupu ke každému klientovi.
Neustále dbáme na odborné vzdělávání našich poradců, objektivitu, profesionalitu a pravidelnou kontrolu produktů.

Jsme vždy o krok vepředu

Pro naše klienty jsme vyvinuli systém, který zaznamenává veškeré podstatné informace a včas připomíná a upozorňuje na důležité termíny finančních produktů. Díky tomu nemusí mít klient žádné starosti a my ho včas na vše upozorníme. Navíc máme pro naše klienty VIP klientskou zónu, kde mají vše potřebné na jednom místě k dohledání z pohodlí domova či zahraničí.

Tímto chceme dosáhnout maximální péče o klienta a vytvořit dlouhodobé vzájemné pouto založené na důvěře.Informace o registraci ČNB

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod číslem 234619 PPZ. Zároveň jsme registrováni pod pojišťovacím agentem Finvox Finanční Služby s.r.o.

Činnosti jako investiční produkty, produkty penzijního spoření, spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce v registru ČNB pod IČO 06674313 a zároveň registrováni pod Finvox Finanční Služby s.r.o.